X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
16 кв≥тн¤ 2021 10:39

Заява до вступу

Форма для індивідуального вступу Форма для колективного вступу

Прошу прийняти мене до громадсько-політичного об'єднання "Український форум". Поділяю цінності "Українського форуму" та готовий сприяти реалізації його стратегічних цілей в інтересах побудови громадянського суспільства в Україні.

Анкета


Увага! Всі поля є обов'язковими для заповнення. Отримана інформація може бути розміщена у рекламному буклеті та на сайті “Українського форуму”. Дякуємо за точність наданих Вами персональних відомостей!