X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
25 травн¤ 2020 0:35
07.07.2008

Відбулася зустріч членів "Українсього форуму" з Послами Республіки Білорусь та Республіки Казахстан

В гостях у «Українського форуму» побували Посол Республіки Казахстан в Україні пан А.Жумабаєв і Посол Республіки Білорусь в Україні пан В.Величко.

Казахстанський і білоруський дипломати ознайомилися з діяльністю Українського Форуму, конкретними проектами, реалізованих протягом останнього часу, зокрема „Національна стратегія розвитку. Україна – 2015”, „Українсько-Російський Форум: громадський діалог”, „Безпека України – 2010” та ін.
В ході зустрічей досягнуто домовленостей щодо розвитку двосторонніх контактів Українського Форуму з громадськими організаціями Казахстану та Білорусі.
У зустрічах взяли участь з українського боку Голова Українського Форуму академік Національної академії наук України В.П.Семиноженко, віце-голова Українського Форуму А.М.Зленко.

 

Версія для друку