X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
15 кв≥тн¤ 2021 8:42
12.06.2008

Що вигідно Україні, вигідно й Луганщині», - зауважив голова «Українського форуму» Володимир Семиноженко

Його громадсько-політичне об»єднання влаштувало у Луганську обговорення стратегії розвитку всієї України до 2015 року. Ініціатори - «українські форумчани» - готують власну національну програму до затвердження на державному рівні поточної осені. Завершальному узгодженню документу передуватимуть дискусії на кшталт сьогоднішніх у Луганську.

На обговорення стратегії розвитку «Україна-2015» з»їхались луганські вчені, чиновники та політики. Останніх – переважна більшість, запевняють, ця програма цілком життєздатна.
Валентина Татарчук, радник голови Луганської облради з питань економіки: «В рамках 2-х часов этот документ невозможно обсудить, но поверьте, у меня это настольная книга, там очень много хороших вещей. И самое главное, там нет политики»,
Володимир Кривуля, заступник голови Луганської облдержадміністрації: «Мы тоже стратегию разрабатываем области, и она уже на подходе, и наверное, мы её примем на следующей сессии, что состоится областного совета в июле-месяце».
Національну програму розвитку створила всеукраїнська організація «Український Форум». Проект базується на ідеї консолідації суспільства для досягнення загальної мети – наздогнати передові країни за короткий час.
Тетяна Єфименко, заступник голови «Українського форуму»: «Надо быстро реагировать и учитывать мнение всех и вот эту инерцию демократии отделить от инерции в политической и финансовой системе, - это положение, на мой взгляд, должно стать стратегическим».
Володимир Семиноженко, голова «Українського форуму»: «Сегодня люди не верят в политику и властные институты. Выход сегодня – гражданское общество объединяется, чтобы поправить и научить политиков, как нужно действовать дальше».
На думку Володимира Семиноженка, ніякої стратегії втілити не вдасться, поки триватиме політичний безлад. Головний «форумчанин» упевнений, владу треба формувати методом персоніфікованих виборів.
Автор: Катерина Рябоконь

 
 

Версія для друку

Джерело: Львівська обласна державна телерадіокомпанія