X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
28 травн¤ 2020 3:34
15.07.2008

«Український форум» запрошує до обговорення Національної стратегії розвитку «Україна-2015»

Цей документ підсумовує результати багатомісячної роботи «Українського форуму», спрямованої на створення громадського порядку денного для України, визначення стратегічних орієнтирів державного розвитку, адекватних рівню і складності завдань та викликів, що сьогодні стоять або найближчим часом постануть перед країною.


Особливістю створеної «Українським форумом» Національної стратегії є те, що вона розроблялась не як передвиборча програма, що відображає інтереси певних політичних сил, а як програма дій загальнонаціонального масштабу, покликана об’єднати українське суспільство, щоб в максимально короткий термін перетворити Україну в сучасну європейську державу
Національна стратегія розвитку «Україна-2015» створювалася за безпосередньої участі Інституту економіки і прогнозування НАНУ, Інституту демографічних і соціальних досліджень НАНУ, Регіонального філіалу Національного інституту стратегічних досліджень в м. Харкові при Президенті України, а також провідних фахівців і експертів у галузі економіки, політики, права, гуманітарного та суспільного розвитку.
Стратегія була презентована 22 січня 2008 року на Відкритому засіданні «Українського форуму». Сьогодні триває її обговорення під час круглих столів, громадських слухань та відкритих засідань Ради «Українського форуму», що відбулися вже в 12 регіонах України. Учасниками громадських обговорень висловлено багато конкретних пропозицій, спрямованих на вдосконалення Стратегії, збагачення її змісту.
Бажаючи долучити до обговорення максимально широку аудиторію, «Український форум» пропонує Вам також надсилати свої зауваження та пропозиції щодо Стратегії на адресу U_Forum@mail.ru. Сподіваємось на конструктивну та плідну співпрацю.
Версія для друку