X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
28 лютого 2021 6:10
09.07.2008

Привітання учасникам Відкритого засідання "Українського форуму" в Донецьку від Голови Донецької облдержадміністрації В.Логвиненка

Дорогі друзі! Прийміть мої сердечні привітання з нагоди проведення в Донецьку виїзного засідання ради «Українського форуму"'. Безумовно, вільний обмін думками в форматі круглого столу, залучення до спілкування підприємців, науковців, представників влади, культурних громадських і політичним організацій не лише сприятиме виробленню спільник поглядів на ряд найважливіших проблем, але і виступатиме передумовою прийняття актуальних, для держави рішень, спроби яких, продемонстрували численні проекти Українського форуму".

 Не може не надихати прагнення організаторів і учасників зустрічі дивитись на сучасні виклики глобально, ініціюючи стратегічні рішення та системні перетворення в основних сферах життєдіяльності українського суспільства. Впевнений, що стратегія розвитку «Україна-2О15», як і варіанти розв'язання низки питань, нею осмислених,  зацікавить експертів і наших співгромадян.
Сподіваюсь, що сьогодні конструктивний діалог, який об'єднує нас на основі спільних інтересів і обов'язків, принесе сподівані результати і очікувані рішення.
Щиро бажаю учасникам круглого столу плідного спілкування і вдалої співпраці!
З повагою,
Голова Донецької облдержадміністрації В.Логвиненко

Версія для друку
Привітання учасникам Відкритого засідання "Українського форуму" в Донецьку від Голови Донецької облдержадміністрації В.Логвиненка