X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
28 лютого 2021 6:08
21.07.2008

Національну стратегію розвитку "Україна-2015" обговорили в Миколаєві.

У засіданні взяли участь голова "Українського форуму", академік НАН України Володимир Семиноженко, його заступник Тетяна Ефименко, голова Миколаївської обласної ради Тетяна Демченко, заступник губернатора Володимир Луста, міський голова Володимир Чайка. Також в обговоренні взяли участь депутати міської й обласної рад, економісти, представники громадськості й журналісти.

Обговорення тривало більш трьох годин. Голова обласної ради Тетяна Демченко підкреслила, що Стратегія повинна чітко визначити напрямок руху країни. Також, на її думку, після обговорення документу в регіонах, до нього потрібно внести правки, виходячи з тенденцій регіонального розвитку.
Практично всі учасники заходу відзначили унікальність запропонованого документа.
Торкнулися учасники форуму й системи проведення виборів у державі. Володимир Семиноженко відзначив, що одним із пріоритетів розвитку держави повинне бути введення системи обрання депутатів різних рад за відкритими списками. «Скасування партійних списків - це єдиний шанс обновити політичну еліту України», - сказав він. На його думку, тільки в цьому випадку депутати будуть працювати на благо своєї громади й в інтересах своєї держави, а не на догоду партійним босам, завдяки яким вони потрапили у виборчий список на прохідне місце.
Миколаївський регіон - це вже чотирнадцята область, яку відвідали представники "Українського форуму", щоб обговорити із громадськістю пункти Стратегії національного розвитку. На думку організаторів даного заходу, навіть найбільш амбіційні плани України можуть стати реальністю - потрібно лише вибудувати розумний і прагматичний план їх здійснення.
 За матеріалами Версія для друку
Національну стратегію розвитку "Україна-2015" обговорили в Миколаєві. Національну стратегію розвитку "Україна-2015" обговорили в Миколаєві. Національну стратегію розвитку "Україна-2015" обговорили в Миколаєві. Національну стратегію розвитку "Україна-2015" обговорили в Миколаєві. Національну стратегію розвитку "Україна-2015" обговорили в Миколаєві. Національну стратегію розвитку "Україна-2015" обговорили в Миколаєві.