X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
28 лютого 2021 4:49
21.03.2008

Національна стратегію розвитку «Україна-2015» була презентована в Запоріжжі.

Сьогодні в Запоріжжі представники громадсько-політичного об'єднання «Український форум» презентували Національну стратегію розвитку «Україна - 2015»

Голова Ради «Українського Форуму», академік НАНУ Володимир Семиноженко запропонував обговорити стратегічні орієнтири розвитку країни на найближчі роки. В ході дискусії свою думку висловили провідні вчені НАН України, представники регіональної влади, бізнесу, громадських організацій.
Як підкреслив Володимир Семиноженко, «Український форум» не ставить перед собою завдання конкурувати з діючою владою. Його завдання - розробити альтернативну програму розвитку держави і пропозиції щодо рішенням ключових проблем країни. Стратегічна мета програми «Україна – 2015», розробленої ведучими ученими, політиками і експертами, - входження України до числа розвинених країн світу.
За словами члена Ради «Українського форуму», директора Інституту економіки і прогнозування НАН України Валерія Геєця, у нашої країни – особливий шлях, і жоден шаблон Україні не підходить – потрібен свій, національний проект, який виведе українську економіку в лідери. Над цією програмою працювали провідні інститути країни: Інститут економіки і прогнозування НАНУ, Інститут демографічних і соціальних досліджень НАНУ, впливові громадські організації.
Обговоривши ключові завдання економічної, інноваційної політики, трансформації політичної системи України, учасники дискусії зійшлися в думці, що системні проблеми нашої держави починаються з якості влади. Володимир Семиноженко назвав «потворністю» закриті партійні списки, «породжуючі війну політичних кланів»: «Потрібно терміново міняти систему виборів до парламенту, в місцеві ради, і це потрібно робити, не відкладаючи. Інакше Україна втратить всі шанси увійти до числа розвинених країн світу».
Як підкреслив Євгеній Карташов, потрібно обов'язково повернути мажоритарну систему на місцевих виборах, особисту відповідальність депутатів перед виборцями, відмінити партійний принцип розстановки кадрів:
Учасники дискусії внесли пропозиції до нового Бюджетного і Податкового кодексів України, обговорили регіональні аспекти Національної стратегії розвитку України. Після презентації в Запоріжжі «Український форум» продовжить свою роботу в Харкові, Одесі, Дніпропетровську.

За матеріалам Офіційного порталу Запорізької міської влади

 

Версія для друку
Національна стратегію розвитку «Україна-2015» була презентована в Запоріжжі.Національна стратегію розвитку «Україна-2015» була презентована в Запоріжжі.Національна стратегію розвитку «Україна-2015» була презентована в Запоріжжі.Національна стратегію розвитку «Україна-2015» була презентована в Запоріжжі.Національна стратегію розвитку «Україна-2015» була презентована в Запоріжжі.Національна стратегію розвитку «Україна-2015» була презентована в Запоріжжі.