X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
28 лютого 2021 5:55
19.06.2008

У Львові презентовано "Україну-2015"

"Український форум» обговорив з творчою інтелігенцією, представниками влади, науковцями та бізнесменами Львова Національну стратегію розвитку «Україна- 2015». В обговоренні стратегії взяли участь заступник голови Львівської ОДА Зеновій Котик та заступник голови облради Людмила Козак

Основним у Стратегії Голова «Українського форуму», академік НАНУ Володимир Семиноженко визначив інтеграцію українського суспільства. «На сьогодні українське суспільство вбачає найбільшу цінністьв тому, щоб Україна знайшла свій шлях, об’єдналася», - додав він.
За твердженням іншого співредактора «України-2015» Валерія Геєця, директора Інституту економіки та прогнозування, розробка адресована насамперед суспільству, яке має визначити шлях України у майбутнє. Власне, тому по всій регіонах організовано публічні дискусії навколо документу. «Наразі Україна пробує шукати поводирство, що є невиправданим, бо призводить до нерівноправного партнерства. Тому треба шукати власну дорогу, адже подорож без шляху – це блукання», – підкреслив Геєць.
«Недолік усіх попередніх стратегій полягав у тому, що там робився акцент на економіці. Але у сучасному світі, де триває жорстка конкуренція цінностей, неможливо виправити економічні проблеми без плекання цінностей. Наприклад, економічний розвиток Китаю. Сьогодні євроатлантизм втрачає лідерство, а причина – падіння духу. І жодні технології тут не зарадять», – додав один з провідних економістів, директор Інституту світової економіки та міжнародних відносин НАНУ Юрій Пахомов.
Члени громадсько-політичного об’єднання переконані, що консенсус щодо цілей та напрямків розвитку України зніме протистояння як в політикумі, так і в суспільстві. «Опитування фокус-груп, зокрема, у Львові показали, що вища цінність для людей – об’єднання України», – пояснив В.Семиноженко.
  Автори Національна стратегія розвитку планують у вересні завершити роботу над остаточним варіантом програми, яку потім буде представлено у парламенті.
За матеріалами www.presstime.com.ua Версія для друку
У Львові презентовано "Україну-2015"У Львові презентовано "Україну-2015"У Львові презентовано "Україну-2015"У Львові презентовано "Україну-2015"У Львові презентовано "Україну-2015"У Львові презентовано "Україну-2015"У Львові презентовано "Україну-2015"У Львові презентовано "Україну-2015"У Львові презентовано "Україну-2015"У Львові презентовано "Україну-2015"У Львові презентовано "Україну-2015"У Львові презентовано "Україну-2015"У Львові презентовано "Україну-2015"