X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
28 лютого 2021 5:00
09.07.2008

Відкрите засідання «Українського форуму» відбулося в Донецьку

В засіданні взяли участь представники органів влади, підприємницьких кіл та об’єднань підприємців, керівники наукових та вищих навчальних закладів області, представники культури, громадських організацій та політичних сил. Долучився до обговорення Стратегії і перший заступник голови Донецької облдержадміністрації Сергій Дергунов.

 Очолював засідання голова «Українського форуму» Володимир Семиноженко. За його словами, національна стратегія – саме той документ, навколо якого повинні об’єднатися українські влада та суспільство. На сьогодні існує безліч партійних документів, але жоден з них не є довгостроковим, розрахованим більш, ніж на 1-2 роки, а тому не здатен будувати майбутнє держави. «Тож на політичній арені країни відбувається блукання без мети, - підсумував В. Семиноженко. – Україна легко може перетворитися з держави з нереалізованими можливостями в державу, яка не відбулася».
Обговорення Національної стратегії розвитку України в регіонах було започатковано в січні цього року в Києві, продовжено в Харкові, Запоріжжі, Львові та інших містах. Володимир Семиноженко підкреслив, що це не просто презентація проекту. Члени «Українського форуму» прагнуть почути думки, обмінятися поглядами, таким чином кожне місто стає співавтором єдиної стратегії.
Версія для друку
Відкрите засідання «Українського форуму» відбулося в ДонецькуВідкрите засідання «Українського форуму» відбулося в ДонецькуВідкрите засідання «Українського форуму» відбулося в ДонецькуВідкрите засідання «Українського форуму» відбулося в ДонецькуВідкрите засідання «Українського форуму» відбулося в Донецьку