X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
28 лютого 2021 5:59
22.01.2008

Відкрите засідання "Українського форуму" "Національна стратегія розвитку "Україна-2015"

22 січня 2008 року відбулося відкрите засідання «Українського форуму» «Україна-2015: Національна стратегія розвитку» за участю екс-голови РНБОУ, члена Ради «Українського форуму» ВП. Горбуліна, директора Інституту економіки та прогнозування НАНУ, члена Ради «Українського форуму» ВМ. Геєця, народного депутата від Блоку Литвина, члена Ради «Українського форуму» С.Р. Гриневецького, народного депутат від БЮТ О.Г. Білоруса та ін.

Засідання продовжило традицію «Українського форуму» щодо відкритого, публічного обговорення стратегічних орієнтирів української держави в сфері економіки, соціально-гуманітарного розвитку, зовнішньої та внутрішньої політики. На ньому була презентована Національну стратегію «Україна-2015», підготовлена за ініціативи «Українського форуму» провідними науковцями, політиками та експертами.
На переконання членів громадсько-політичного об’єднання, урядові програми не повинні бути суто партійними документами на кшталт передвиборчих, вони мають базуватися на загальнонаціональній стратегії, що дозволить проводити послідовні довгострокові реформи за будь-якої влади. Консенсус щодо цілей та напрямків розвитку України зніме протистояння як в політикумі, так і в суспільстві.
Автори Національної стратегії підкреслюють, що пріоритети розвитку держави визначені ними на середньострокову перспективу й, отже, не прив’язані ані до чинного складу парламенту та уряду, ані до виборчого циклу.
«Україна-2015» ставить амбітну мету для української держави – у максимально короткий проміжок часу вийти на рівень розвитку передових країн світу. Головним інструментом досягнення цієї мети має стати модернізація в усіх сферах суспільного життя, а умовою її успіху – об’єднання реформаторських зусиль громадянського суспільства, влади та бізнесу.
«Суспільство, яке насправді формує і має контролювати владу, самою владою сприймається лише як прохач благ і «електоральний ресурс»! Ми в стратегії відводимо суспільству зовсім іншу – провідну роль, адже люди у своєму розумінні шляхів розвитку країни, у своїй прогресивності випереджають наших політиків», - підкреслив голова «Українського форуму», академік НАНУ Володимир Семиноженко.
Версія для друку
Відкрите засідання "Українського форуму" "Національна стратегія розвитку "Україна-2015"Відкрите засідання "Українського форуму" "Національна стратегія розвитку "Україна-2015"Відкрите засідання "Українського форуму" "Національна стратегія розвитку "Україна-2015"Відкрите засідання "Українського форуму" "Національна стратегія розвитку "Україна-2015"Відкрите засідання "Українського форуму" "Національна стратегія розвитку "Україна-2015"Відкрите засідання "Українського форуму" "Національна стратегія розвитку "Україна-2015"Відкрите засідання "Українського форуму" "Національна стратегія розвитку "Україна-2015"Відкрите засідання "Українського форуму" "Національна стратегія розвитку "Україна-2015"Відкрите засідання "Українського форуму" "Національна стратегія розвитку "Україна-2015"Відкрите засідання "Українського форуму" "Національна стратегія розвитку "Україна-2015"