X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
28 лютого 2021 5:03
24.07.2008

Презентація Національної стратегії розвитку "Україна-2015" в Житомирі

Сьогодні на виїзному засіданні "Українського форуму" , що проходило у Житомирському державному університеті ім. І.Франка, була представлена Національна стратегія розвитку «Україна-2015». В заході, крім членів «Українського форуму» взяли участь представники Житомирської облдержадміністрації, мерії Житомира, політичною та науковою еліти області та журналісти.

 Документ підготовлено за ініціативи Форуму провідними науковцями, політиками та експертами. Та робота із вдосконалення Стратегії триває. Під час обговорення в областях, уточнюються напрямки та завдання Стратегії, враховуються пропозиції регіонів.
Голова «Українського форуму» Володимир Семиноженко презентуючи Стратегію зазначив, що «Україна-2015» ставить амбітну мету для української держави – у максимально короткий проміжок часу вийти на рівень розвитку передових країн світу. І головним інструментом має стати модернізація в усіх сферах суспільного життя, а умовою успіху - об’єднання реформаторських зусиль громадянського суспільства, влади та бізнесу.
Він також висловив переконання, що в Україні зявиться нова політична еліта, «яка могла б дивитися конструктивно, з розумінням на стратегію розвитку Української держави, яку пропонує "Український форум". Але для цього потрібно, щоб "нові парламентарії з новими думками прийшли до парламенту».
Обговорення Національної стратегії розвитку України в регіонах було започатковано в січні цього року в Києві, відбулося вже в 15 регіонах, зокрема в Харкові, Чернігові, Сумах, Донецьку, Луганську, Львові і буде продовжено  . Після завершення цього етапу роботи, Стратегію буде передано на розгляд Президента, Кабінету Міністрів та Верховної Ради.

За матеріалами www.1tv.com.ua

Версія для друку
Презентація Національної стратегії розвитку "Україна-2015" в ЖитомиріПрезентація Національної стратегії розвитку "Україна-2015" в ЖитомиріПрезентація Національної стратегії розвитку "Україна-2015" в ЖитомиріПрезентація Національної стратегії розвитку "Україна-2015" в ЖитомиріПрезентація Національної стратегії розвитку "Україна-2015" в ЖитомиріПрезентація Національної стратегії розвитку "Україна-2015" в ЖитомиріПрезентація Національної стратегії розвитку "Україна-2015" в ЖитомиріПрезентація Національної стратегії розвитку "Україна-2015" в ЖитомиріПрезентація Національної стратегії розвитку "Україна-2015" в ЖитомиріПрезентація Національної стратегії розвитку "Україна-2015" в Житомирі