X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
21 жовтн¤ 2020 18:41
29.07.2008

Заява «Українського форуму» щодо наслідків стихійного лиха у 6 областях України

«Український форум» висловлює братерську підтримку і глибоке співчуття мешканцям Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької, Тернопільської, Закарпатської і Вінницької областей, що постраждали внаслідок повені у липні цього року.

Кілька сотень населених пунктів залишились без світла, тепла, комунікацій. Вода зруйнувала десятки тисяч домів і господарств. У цій біді в Україні не залишилося жодної «хати з краю»: кожен громадянин України співчуває тим, на кого впало це лихо. Ми всі в скорботі разом з сім’ями загиблих.
Водночас ми не можемо проігнорувати той факт, що велике лихо знову оголило великі вади і проблеми держави. Замість чіткої і оперативної організації масових рятувальних робіт, замість мобілізації всіх наявних в країні ресурсів – людських, матеріальних, технічних – на допомогу постраждалим співгромадянам, високопосадовці розв’язували інші проблеми.
Чому центральним змістом штатної прес-конференції Президента України у розпал стихійного лиха була тема наступних президентських виборів? Чому змістом «співпраці» уряду і Президента щодо рятування постраждалих областей від жахливої повені були взаємні звинувачення і намагання перекласти відповідальність одне на одного? Чому заходи, присвячені 1020-літтю Хрещення Русі, багатьма владцями розглядалася як більш богоугодна справа, ніж участь у конкретній роботі по ліквідації наслідків стихії? І подібні питання можна ще і ще продовжувати.
Відповідь же проста: це відбувається тому, що Україна вже давно перебуває в зоні безвідповідальності і політичної безпорадності державної влади.
«Український форум» висловлює сподівання, що перед лицем такої біди, яку зазнали шість областей України влітку цього року, суспільство більш вимогливо ставитиметься до державних діячів і посадовців усіх рівнів, рішучіше вимагатиме від них по-державницькому виконувати свої прямі обов’язки. Рятувати населення від наслідків повені треба на професійному організаторському рівні.
Однак врятувати державу від «політичного болота» може лише єдність громадянського суспільство, усього народу України.
Рада «Українського форуму»
29 липня 2009 року
Версія для друку