X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
25 травн¤ 2020 8:31
18.07.2008

Перший міждисциплінарний міжнародний симпозіум "БЕЗПЕКА І СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ У XXI СТОЛІТТІ"

Шановні пані й панове! «Український форум» спільно з Національною академією наук України запрошують Вас взяти участь у першому міждисциплінарному міжнародному симпозіумі за темою: «Безпека і стратегії розвитку у ХХІ столітті»

Симпозіум відбудеться 13–14 листопада 2008 року в м. Києві.

Голова Організаційного комітету симпозіуму –  В.П.Семиноженко, академік Національної академії наук України,  голова «Українського форуму».

Симпозіум проводиться у рамках ініціативи «Українського форуму» зі створення Національної стратегії розвитку «Україна-2015» і суспільної експертизи за темою «Інтеграція України в НАТО: проблеми і перспективи безпеки в контексті стратегічних завдань розвитку країни».


Підстави щодо проведення симпозіуму
Глобальні політичні, економічні й соціокультурні зміни кінця ХХ-го і початку ХХІ-го століть створили нові стратегічні реалії й умови щодо суспільної безпеки.
Змінюються «джерела небезпечностей» і характер ризиків. Відтворення доктрин і інститутів безпеки, уявлень про світ, парадигм суспільного розвитку і практик державного будівництва, які сформовані у попередню епоху, вже не дають гарантій безпеки.
Ціна стратегічних помилок зростає. Відповідальні рішення і дії потребують оновлення бачення світу,
стратегій розвитку і підходів щодо розбудови глобального середовища безпеки.

Пленарні і тематичні сесії, круглі столи симпозіуму будуть побудовані навколо наступних питань:
• Що є джерелом небезпечностей і породжує загрози у ХХІ столітті? Якими є проблеми виявлення і випереджаючої експертизи небезпечностей майбутнього?
• Депопуляція і зростання народонаселення; масова міграція; зруйнування етнокультурних балансів; зростання і розповсюдження нерівності; падіння якості життя; виснажування навколишнього природного середовища; енергетична криза; дефіцит демократії і деградація критичних суспільних інфраструктур та інше – як контекст і умови укріплення безпеки.
• В якій мірі діючі парадигми економічного зростання і міжнародні інститути колективної безпеки адекватні новим реаліям?
• Що є умовою спільного сталого і безпечного розвитку? Якими можуть бути сценарії такого розвитку в Європі та інших регіонах?
• Якою має бути нова парадигма і стратегії розбудови національних і міжнародних інститутів безпеки?
• Яка політика державного будівництва і міжнародної кооперації буде адекватна перспективним стратегіям розвитку і безпеки?


До участі у симпозіумі запрошені: провідні дослідники в сфері економічного розвитку, міжнародного співробітництва і суспільної безпеки; представники органів державного управління, міжнародних і недержавних організацій, аналітичних центрів, що працюють у цій галузі; громадські асоціації.
Мови симпозіуму: українська, російська і англійська.
На пленарних засіданнях і тематичних сесіях будуть представлені наукові доповіді й результати досліджень.
На презентацію і обговорення кожної доповіді на пленарній сесії відводиться – 30 хвилин, на тематичній сесії – 20 хвилин.
На кожний фіксований виступ в дискусіях за круглими столами відводиться 5-7 хвилин.
Зацікавлених щодо участі у симпозіумі просимо направити заявки до 15 вересня 2008 року на електронну адресу u_forum@ukr.net. До заявки необхідно додати анотацію доповіді (виступу). Розмір статей (доповідей) 25-30 тис. друкованих знаків. Текст доповіді має бути представлений до 30 жовтня 2008 року.
Рішення Програмного комітету симпозіуму щодо включення доповідей в програму буде прийнято до 30 вересня 2008 року. Участь у симпозіумі для доповідачів безкоштовна.
Доповіді, що будуть обговорені під час симпозіуму, а також стенограми круглих столів планується видати в окремій науковій монографії на українській (російській) і англійській мовах.
Запрошення на симпозіум буде направлено 15 жовтня 2008 року.

Ключові дати
Подача заявок і анотацій доповідей            до 15 вересня 2008
Інформація щодо прийняття доповіді                30 вересня 2008
Подача заявок щодо участі без доповіді     до 30 вересня 2008
Розсилка запрошень на симпозіум                   15 жовтня 2008
Представлення повного тексту доповіді     до 30 жовтня 2008
Симпозіум 13-14 листопада 2008


Всі заходи симпозіуму відбудуться за адресою:
м. Київ, вул. Володимирська, 55, «Велика конференц-зала Національної академії наук України».

 

Версія для друку