X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
21 жовтн¤ 2020 18:29
08.08.2008

Ситуацію навколо Південної Осетії врегулювати шляхом переговорів

Трагічні події, які розгортаються навколо Південної Осетії, де ллється кров, гинуть ні в чим не винні люди, руйнуються населенні пункти, системи життєзабезпечення, тисячі мешканців змушені покидати свої оселі, викликають глибоку тривогу.

Особливо непокоїть те, що і в даному випадку не спрацювали існуючі механізми мирного врегулювання та відвернення конфліктів, грубо нехтуються принципи міжнародного права, а подальше поглиблення конфлікту загрожує серйозною ескалацією ситуації не тільки в Закавказзі.
Рада «Українського форуму» закликає всі сторони конфлікту до стриманості і негайного припинення кровопролиття. Необхідно приступити до врегулювання конфлікту на переговорах за участю всіх зацікавлених сторін і передусім припинити застосування силових методів.
Основою для врегулювання, за нашим переконанням, повинні бути загальновизнані принципи міжнародного права:
ü повага до прав та інтересів всіх націй і народностей регіону;
ü незастосування сили, вирішення всіх спірних питань лише шляхом переговорів.
Звертаємось до керівництва і народу Грузії із закликом використати всі наявні засоби як дипломатичного, так і політичного характеру для мирного врегулювання кризової ситуації.
Закликаємо Раду Безпеки ООН негайно вжити передбачених статутом Організації заходів до припинення кровопролиття в Південній Осетії і знаходження мирних шляхів подолання вкрай небезпечно конфліктної ситуації в цьому регіоні.

Рада «Українського форуму»

Версія для друку