X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
24 вересн¤ 2020 3:53
13.08.2008

Відкрите засідання Ради «Українського форуму»: ПОДІЇ В ПІВДЕННІЙ ОСЕТІЇ: РЕАКЦІЯ УКРАЇНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА

ПРЕС-РЕЛІЗ. 14 серпня 2008 року громадсько-політичне об’єднання «Український форум» проводить відкрите засідання «Події у Північній Осетії: реакція українського суспільства». До обговорення запрошені представники дипломатичних місій Росії та Грузії, а також тих країн, що граничать із територією воєнних дій – Туреччини, Вірменії, Азербайджану. В засіданні візьмуть участь перший президент України Леонід Кравчук, члени парламентських фракцій, представники органів державної влади, МЗС, експерти.

Ініціатори засідання виходять із того, що в сучасному глобалізованому світі жоден конфлікт не може бути «локальним», тим паче – конфлікт на території Європи. Фактичний провал дипломатичних зусиль та дій посередників щодо протистояння Грузії та Південної Осетії ще раз довів: інститути, покликані гарантувати міжнародну безпеку, сьогодні не здатні виконувати покладену на них місію. На часі – формування нової системи безпеки, адекватної реаліям багатополярного світу. «Український форум» впевнений, що Україна має відігравати у цьому активну роль.
В.П. Семиноженко: «Однобокість зовнішньополітичних рішень нашого керівництва призвела до того, що Україна де-факто втягнута у грузино-осетинський та грузино-російський конфлікти, виступивши на боці Грузії замість того, щоб стати основним посередником у його врегулюванні. Україна повинна була використати унікальну ситуації дружніх відносин з Росією та Грузією. Але, нехтуючи національними інтересами України, державне керівництво зробило ще один незворотній крок у погіршенні стосунків з Росією. Цьому необхідно дати адекватну оцінку. Головне ж, що ми маємо винести із сьогоднішньої ситуації – Україна має нарешті прийняти національну стратегію розвитку, аби у майбутньому у будь-яких діях виходити виключно із власних інтересів, а не грати на боці інших країн.
Не менш важливе питання – формування принципово нової системи європейської безпеки, але у жодному випадку не «в термінах НАТО». Потрібні інші, сучасні інструменти міждержавної взаємодії. «Український форум» вже сформулював свої пропозиції з цього приводу. Україна має залишатися позаблоковою державою, але домогтися від США, Росії, Великої Британії, Франції та Китаю підвищення статусу Будапештського меморандуму 1994 року до Міжнародної угоди, яка гарантувала би нашу безпеку».
На адресу прес-служби «Українського форуму» надійшла реакція на події в Південній Осетії з боку Президента України (1994-2005 рр.) Л.Д. Кучми, відомих експертів Александра Рара і Ласло Кемені. З цими матеріалами можна ознайомитись на сайті «Українського форуму» www.uf.org.ua.
На відкритому засіданні обговорюватимуться можливі ініціативи щодо подолання протистояння між Грузією та невизнаними республіками. Як підкреслюють в «Українському форумі», серйозність ситуації, що склалася, та відсутність ефективних рішень з боку офіційного Києва вимагають пошуку можливих сценаріїв врегулювання конфлікту силами громадянського суспільства. Адже головне сьогодні – це суспільна консолідація в Україні, захист національних інтересів та безпека на європейському континенті.
Засідання відбудеться о 12 годині за адресою: м. Київ, вул.. А.Тарасової 5, готель Хайатт.

Акредитація обов’язкова: 8 (050) 330 36 50 (Павло Кучер)
Прес-служба «Українського форуму»

Версія для друку