X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
15 кв≥тн¤ 2021 7:23
14.08.2008

Василь Маляренко: Хочу застерегти від висновку, що російські кораблі, вийшовши з військово-морської бази в Севастополі, можуть йти куди захочуть, робити що захочуть і повернутись на базу без всяких перешкод з боку України

Якщо російський військовий моряк в’їжджає на територію України наземним або повітряним транспортом, він піддається митному і прикордонному контролю. Чому щодо корабля не застосовуються ті ж самі процедури контролю?

Справа в тому, що ворогуючі сторони, як правило, знищують не тільки ворожі кораблі, але і бази їх постійного або тимчасового перебування. Одна справа, коли військова база, перебуваючи на території іншої країни, не зв’язана з її інфраструктурою і населенням. Зовсім інша – наш Севастополь, де життєво необхідні об’єкти Росії і України впереміжку. Добре, що Грузія не захотіла і практично не в змозі піддати бомбардуванню базу російського флоту в Севастополі. А якби хотіла й могла? А де гарантія, що Росія не затіє військового конфлікту з країнами, які мають інший військовий потенціал, чим Грузія?
У зв’язку з цим Україна повинна мати нормативну базу, в тому числі й договірну з Росією, яка б убезпечила її населення та майно від знищення силами і засобами третіх країн, які можуть бути в стані війни з Росією.
Версія для друку