X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
19 вересн¤ 2020 15:39
26.08.2008

Не допустити втягування України у кровопролиття

Ситуація у Закавказзі залишається вкрай напруженою та вибухонебезпечною. З’являються повідомлення про можливість відновлення бойових дій на кордоні Грузії та Південної Осетії. Особливо непокоїть концентрація в акваторії Чорного моря – під приводом гуманітарної допомоги Грузії, але з порушенням міжнародно-правових актів, які регулюють надання такої допомоги – військових кораблів США та інших країн НАТО, оснащених сучасною бойовою технікою і спроможних нести ядерну зброю, та підтягування в цей регіон кораблів Чорноморського флоту Російської Федерації

Все це зосереджується у безпосередній близькості до наших кордонів і серйозно загрожує безпеці України.Зробити все, аби не допустити втягування України у збройний конфлікт – сьогодні найважливіше завдання. Йдеться по-суті про збереження суверенітету України, яка щойно відзначила 17-річчя здобуття незалежності.

На жаль, незважені дії і безвідповідальні заяви високих посадовців зовнішньополітичного та інших відомств, демонстративне схвалення Президентом В.Ющенком грузинської агресії проти Південної Осетії, що призвела до гуманітарної катастрофи і грузино-російської війни, фактично перетворюють нашу країну на учасника дуже небезпечного конфлікту, що загрожує ескалацією напруженості у регіоні Чорного моря.

У цій ситуації вкрай небезпечним є нагнітання антиросійських пристрастей, цілеспрямоване створення в особі Росії, яка досі вважалася нашим стратегічним партнером, образу ворога. Односторонні дії українського керівництва, зокрема щодо визначення умов тимчасового перебування ЧФ РФ на території України без попереднього обговорення з російською стороною спірних питань, як того вимагає Договір про дружбу, співробітництво і стратегічне партнерство між нашими країнами, ще більше загострюють ситуацію. В умовах високої напруги в регіоні це загрожує дуже небезпечними наслідками.

„Український Форум” висловлює занепокоєння тим, що керівництво України, не рахуючись з думкою переважної більшості нашого народу і настроями у суспільстві, зайняло позицію однієї сторони конфлікту, чим створено загрозу державним інтересам України та її безпеці.

Вимагаємо від глави держави як гаранта її суверенітету і незалежності неухильного додержання Конституції України і недопущення будь-яких дій, що створюють шкоду національним інтересам. Особливої актуальності у цих умовах набуває негайне відпрацювання і узгодження з російською стороною усього комплексу питань, пов’язаних з тимчасовим перебуванням ЧФ РФ на території України. 

„Український Форум” вважає абсолютно неприйнятним те, що в умовах триваючого гострого конфлікту поблизу кордонів України Парламент досі не висловив свого ставлення до згаданих подій, і вимагає негайного проведення позачергової сесії Верховної Ради України для обговорення цих питань та визначення консолідованої позиції нашої держави.

„Український Форум” привертає увагу громадськості України до вкрай небезпечного розвитку подій, що може мати дуже тяжкі наслідки для нашої країни, втягування її у кровопролиття, і закликає усі патріотичні сили виступити за угамування пристрастей та проведення зваженої і відповідальної зовнішньої політики, яка б повною мірою відповідала національним інтересам України і гарантувала її безпеку.

Версія для друку