X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
18 серпн¤ 2019 23:22
05.10.2008

Вітаємо з Днем учителя!

Вітаємо всіх, для кого освіта є не просто професією, а способом життя, з Днем учителя!

Ще донедавна День учителя був лише одним з вузькопрофесійних свят. Але сьогодні ситуація кардинально змінилася. Світ вступив в нову епоху – епоху революційних змін в економіці і суспільстві. Не капітал, не зброя, не природні ресурси визначають багатство країн світу, а освіта і знання. Фактично вони сьогодні і є суттю багатства і могутності держав! Шануємо Вашу почесну працю. Віримо: майбутнє України – у надійних і добрих руках. Зі святом Вас, дорогі вчителі! Версія для друку