X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
18 серпн¤ 2019 23:20
14.10.2008

Семиноженко: Нужна перезагрузка ВТО

«Судьба Всемирной торговой организации может оказаться под вопросом уже в ближайшем будущем в связи с нынешним мировым финансовым и экономическим кризисом», - считает глава «Украинского форума», академик НАН Украины Владимир Семиноженко.

«Поэтому оздоровить мировую экономику невозможно без перезагрузки системы международных торговых отношений.
Украине особенно важно пересмотреть условия, на которых она присоединилась к этой организации, изменив их на ряд дополнительных мер в защиту национального производителя и стимулов для роста реального сектора экономики, даже если они будут противоречить соответствующему протоколу. Иначе членство в ВТО может только усугубить и так достаточно грозные последствия мирового кризиса для нашей экономики», - считает Семиноженко.
Версія для друку