X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
18 серпн¤ 2019 23:23
17.10.2008

Українська влада неадекватно реагує на кризу.

Екс-голова Національного банку, екс-голова "ТАС-Комерцбанку" Сергій Тігіпко, вважає, що українська влада абсолютно неадекватно реагує на кризу.

Таку думку він висловив на засіданні "Українського форуму".
"Експертів в країні немає, тому що ті, хто пам'ятає кризу 1998 року, розуміють, що це набагато складніша й зовсім інша ситуація", - відзначив він.
"Реакція влади абсолютно неадекватна, і мені здається, політики не розуміють всієї глибини проблеми, живуть в окремому світі. Але проблема накочує, і тут владі треба робити певні висновки й перебудовуватися, інакше це призведе до великих втрат у країні", - підкреслив Тігіпко.
"Що робити? Із кризи виходять, і в компаніях, і в країні - ті, хто швидше рухається. Хто швидше рухається - той виграє. Хто замерзає, багато думає й нічого не робить - тому потрібні дії. Діяти почав тільки Нацбанк, його дії я в цілому оцінюю позитивно", - відзначив він.
У той же час Тігіпко вважає, що не можна відпускати курс і допускати девальвацію гривні.
"Тому що це може призвести до паніки й обмеження депозитів", - відзначив він.
Тігіпко також порадив Нацбанку зосередитися на тому, щоб забезпечити міжбанк.
"Це дуже важлива позиція, ми бачимо, як це робиться в Європі, можна робити під заставу акцій. Якийсь відсоток із статутного фонду можна було б виділити", - відзначив він.
Тігіпко також призвав думати про підтримку економічного зростання. "Я говорю про залізничні дороги, ядерну енергетику, теплову енергетику. Дуже важливий момент формування бюджету на наступний рік. Я думаю, потрібно мінімум на рік заморозити соціальні виплати, краще скоротити їх - не час популізму. Наступний бюджет повинен бути бюджетом зростання, інвестицій", - сказав Тігіпко. 
Він також порадив знижувати податки й стимулювати товаровиробника.

 

Версія для друку

Джерело: Українська правда