X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
24 листопада 2020 2:23
23.10.2008

Відкрите засідання "Українського форуму" у Рівному

У приміщенні Національного університету водного господарства та природокористування відбулось виїзне відкрите засідання Ради «Українського форуму» «Україна-2015: Національна стратегія розвитку». Серед учасників – Володимир Семиноженко, голова «Українського форуму», академік НАН України, Тетяна Єфименко, заступник голови «Українського форуму», Елла Лібанова, член «Українського форуму», директор Інституту демографії та соціальних досліджень НАН України, та ін. Також участь у засіданні взяли представники обласної та міської влади, ректори рівненських вищих навчальних закладів, науковці, керівники провідних підприємств області.

Відкрите, публічне обговорення стратегічних орієнтирів української держави у сфері економіки, соціально-гуманітарного розвитку, зовнішньої та внутрішньої політики – один з головних напрямів діяльності «Українського форуму». В ході виїзного засідання була презентована Національна стратегія розвитку «Україна-2015», підготовлена за ініціативи «Українського форуму» провідними науковцями, політиками та експертами під редакцією Володимира Семиноженка та Валерія Геєця, директора Інституту економіки і  прогнозування НАН України, члена Ради «Українського форуму».
Метою даної стратегії є входження України до кола розвинених країн світу в історично стислий проміжок часу. Вона базується, по-перше, на досягненні суб’єктності держави, тобто здатності самостійно визначати власне майбутнє; і, по-друге, на здійсненні масштабної модернізації суспільства, економіки, держави.
Запропонована стратегія включає в себе такі складові як: політичний і державний розвиток, суспільний розвиток та економічний розвиток.
Стратегічним фактором політичного і державного розвитку є формування сучасних управлінських інститутів, що забезпечують розвиток, його ключовим завданням – стабілізація політичної ситуації в країні за умов ефективної взаємодії органів державної влади.
Модернізаційний проект в Україні можливий лише в умовах суспільної налаштованості на зміни, тому важливим завданням є розвиток продуктивного потенціалу суспільства, перехід до моделі економіки з дорогою робочою силою.
Економічний розвиток має у своїй основі формування інститутів економіки знань, його ключове завдання – перехід від переважно експортно-сировинного до інвестиційно-інноваційного типу економічного розвитку, нарощення конкурентного потенціалу української економіки за рахунок національних переваг в науці, освіті та високих технологіях.
На переконання авторів, програма діяльності кожного уряду повинна базуватися не на передвиборних партійних обіцянках, а на стратегічному баченні перспектив розвитку України в ХХI столітті. Тільки це дозволить впроваджувати послідовні довгострокові реформи за будь-якої влади. «Держава повинна запропонувати такий проект майбутнього, який був би привабливим і для Львова, і для Донецька, і для Сум, і для Рівного. Кожен регіон, кожне місто повинне бачити свою позитивну перспективу, свою місію в забезпеченні загального успіху і прагнути до нього. У цьому полягає мудра державна політика. Без сумніву, участь рівненчан в створенні Національної стратегії розвитку «Україна-2015» дуже важлива в нашій роботі», - заявив Володимир Семиноженко.
Автори Національної стратегії підкреслюють, що пріоритети розвитку держави визначені ними на середньострокову перспективу і, відповідно, не прив’язані ні до діючого складу парламенту і уряду, ні до виборчого циклу.
Обговорення Національної стратегії розвитку України в регіонах розпочалося в січні нинішнього року в Києві, в лютому продовжилося в Харкові, в березні в Запоріжжі, в квітні в Полтаві та Одесі, в травні – в Херсоні, Сумах і Кіровограді, в червні – в Луганську, Дніпропетровську, Львові і Черкасах, в липні в Чернігові, Донецьку, Вінниці, Миколаєві і Житомирі, у вересні в Ялті. Виїзні засідання, присвячені Національній стратегії, «Український форум» має намір провести у всіх регіонах України. Версія для друку
Відкрите засідання "Українського форуму" у Рівному Відкрите засідання "Українського форуму" у Рівному Відкрите засідання "Українського форуму" у Рівному Відкрите засідання "Українського форуму" у Рівному