X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
19 вересн¤ 2020 15:35
30.10.2008

"Український форум" презентував "Національну стратегію розвитку "Україна-2015" у Луцьку

У Волинському національному університеті імені Лесі Українки відбулося виїзне засідання Ради громадсько-політичного об’єднання «Український форум» на тему «Україна-2015: Національна стратегія розвитку" . В ньому взяли участь представники провідних волинських підприємств та влади області, науковці, студентство, громадські діячі.

За твердженням голови «Українського форуму», академіка НАН України Володимира Семиноженка, зараз питання національної стратегії є актуальним, особливо з огляду на світову економічну кризу.
«Тільки Україна в Європі працює без стратегії», – зауважив В. Семиноженко. За його словами, і досі в парламенті зволікається прийняття Закону «Про основи внутрішньої і зовнішньої політики України».
Лідер «Українського форуму» вважає, що головна проблема зараз – це «боротьба політиків один з одним, а не за Україну». За словами Володимира Семиноженка, фахівці  об’єднання  "Український форум" ще кілька років тому передбачали нинішній кризовий стан. 
На переконання авторів, програма діяльності кожного уряду повинна базуватися не на передвиборних партійних обіцянках, а на стратегічному баченні перспектив розвитку України в ХХI столітті. Тільки це дозволить впроваджувати послідовні довгострокові реформи за будь-якої влади.

Обговорення Національної стратегії розвитку України в регіонах розпочалося в січні нинішнього року в Києві, в лютому продовжилося в Харкові, в березні в Запоріжжі, в квітні в Полтаві та Одесі, в травні – в Херсоні, Сумах і Кіровограді, в червні – в Луганську, Дніпропетровську, Львові і Черкасах, в липні в Чернігові, Донецьку, Вінниці, Миколаєві і Житомирі, у вересні в Ялті. Виїзні засідання, присвячені Національній стратегії, «Український форум» має намір провести у всіх регіонах України.

 

Версія для друку