X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
17 с≥чн¤ 2021 5:09
31.10.2008

Відбувся Круглий стіл "За Європу без розподільчих ліній"

Сьогодні в Президент-готелі відбувся Круглий стіл «За Європу без розподільчих ліній». В ньому взяли участь .П. Семиноженко, С.Ф. Гриневецький, А.Ф. Гуцал, Г.К. Крючков, Ю.М. Пахомов, В.В. Фесенко, інші політики та експерти, а також представники дипломатичних місій в Україні

Ініціатори Круглого столу виходять із того, що зараз світ переживає подвійну кризу – не тільки економічну, але й безпекову. Міжнародні інститути – від Ради безпеки ООН до ОБСЄ – виявилися нездатними адекватно відповісти на новітні виклики: Косовський прецедент, грузино-російський збройний конфлікт, безпрецедентне зростання міжнародного тероризму.
Сьогодні, коли зміщуються центри світового лідерства, гранично загострюється політична та економічна конкуренція, система міжнародної безпеки має реформуватися у випереджаючому режимі.
Україну все це стосується безпосереднім чином, адже її теперішня роль «буферної зони» між Західом та Росією не просто принизлива – це суттєвий фактор небезпеки. І для нас, і для Європи в цілому. Дискусія навколо НАТО, якій підпорядковане майже все суспільно-політичне життя в нашій країні, запізнилася щонайменше на чверть століття.
В.П. Семиноженко, голова «Українського форуму»: «У сучасному багатополярному світі об'єднання за принципом «проти» не несе в собі нічого, крім ще більших ризиків. Що це означає на практиці? У першу чергу – пошук позитивного порядку денного. Необхідна масштабна реформа ОБСЄ. Необхідне створення дійсно загальноєвропейської системи колективної безпеки з повною інтеграцією всіх країн континенту».
Проект «Великої Європи» неможливо реалізувати без активної участі України та Росії.

Дайджест виступів учасників Круглого столу

Версія для друку
Відбувся Круглий стіл "За Європу без розподільчих ліній"Відбувся Круглий стіл "За Європу без розподільчих ліній"Відбувся Круглий стіл "За Європу без розподільчих ліній"Відбувся Круглий стіл "За Європу без розподільчих ліній"