X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
17 с≥чн¤ 2021 4:10
14.11.2008

Відбувся Перший міжнародний симпозіум «Безпека і стратегії розвитку у ХХІ столітті»

12–14 листопада 2008 року в м. Києві відбувся Перший міжнародний симпозіум «Безпека і стратегії розвитку у ХХІ столітті». Організатори – «Український форум» і Національна академія наук України.

Глобальні політичні, економічні і соціокультурні зміни кінця ХХ – початку ХХІ століть створили нові умови забезпечення громадської безпеки. Успадковані від попередньої епохи інститути безпеки, парадигми суспільного розвитку і державного будівництва  вже не надають  гарантій.
Симпозіум був покликаний сприяти кооперації дослідників, стратегів, представників аналітичних центрів, державних і міждержавних організацій різних країн у створенні нових підходів до забезпечення глобальної і національної безпеки. 
Мета Симпозіуму – ствердження України як одного з центрів європейських дискусій з проблем безпеки.
За підсумками Симпозіуму планується прийняття Документу о принципах безпеки у ХХІ столітті.
Серед учасників Симпозіуму – провідні фахівці з проблем безпеки світового рівня:  Імон Фінглтон (екс-редактор Financial Times і Forbes), Кіс ван дер Піджл (професор міжнародних відносин університету Ессекс (Велика Британія)), Іван Іленд (Директор центру Миру і свободи у Незалежному інституті (Вашингтон, США)), Роні Ліпщюц (со-директор Центру глобальних, міжнародних і регіональних досліджень професор політики, Університет Каліфорнії (Санта Круз, Каліфорнія, США)), Ніколаї Петро (професор кафедри політології Род Айлендського державного університету (США)).
В рамках Симпозіуму відбулася Публічна лекція видатного представника Амстердамської школи політичної економії професора Кіс ван дер Піджла (Кees van der Pijl) «Критика трансатлантичної ідеології і неоліберального капіталізму», Круглий стіл «Україна: ключові виклики безпеці і розвитку» (в прямому ефірі 5 каналу).
Симпозіум планується проводити щороку.
Версія для друку
Відбувся Перший міжнародний симпозіум «Безпека і стратегії розвитку у ХХІ столітті»Відбувся Перший міжнародний симпозіум «Безпека і стратегії розвитку у ХХІ столітті»Відбувся Перший міжнародний симпозіум «Безпека і стратегії розвитку у ХХІ столітті»Відбувся Перший міжнародний симпозіум «Безпека і стратегії розвитку у ХХІ столітті»Відбувся Перший міжнародний симпозіум «Безпека і стратегії розвитку у ХХІ столітті»Відбувся Перший міжнародний симпозіум «Безпека і стратегії розвитку у ХХІ столітті»Відбувся Перший міжнародний симпозіум «Безпека і стратегії розвитку у ХХІ столітті»Відбувся Перший міжнародний симпозіум «Безпека і стратегії розвитку у ХХІ столітті»Відбувся Перший міжнародний симпозіум «Безпека і стратегії розвитку у ХХІ столітті»