X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
18 вересн¤ 2020 16:52
17.11.2008

Николаи Петро: Православие должно считаться частью европейской культуры

Культурную безопасность на континенте можно обеспечить только за счет изменения содержания таких понятий как «Европа» и «Запад», считает профессор Рой-Айлендского университета (США) Николай Петро. По его словам, в эти понятия необходимо добавить славянскую культуру и Православие.

   «Украина сыграет в этом процессе ключевую роль, если возродить миф Киевской Руси, который заменит понятие Украины-окраины. Киев сможет помочь европейцам воспринять православную культуру как часть европейского мира и приоткроет дверь в Европу для России», – сказал Петро, выступая на «Украинском Форуме»,
Ведущий собрание Владимир Семиноженко возразил, что власти Украины сейчас навязывают народу совсем другие мифы – служащие расколу, а не единству страны.

Информационное агентство "Новый регион"

Версія для друку