X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
24 листопада 2020 2:16
25.11.2008

В Ужгороді презентували Національну стратегію розвитку України

21 листопада в Ужгородській міській раді відбулося виїзне відкрите засідання Ради "Українського форуму" "Україна-2015: Національна стратегія розвитку".

Презентована під час засідання Національна стратегія розвитку "Україна-2015" підготовлена за ініціативи "Українського форуму" провідними науковцями, політиками та експертами під редакцією В. Семиноженка та В. Геєця, директора Інституту економіки і прогнозування НАН України, члена Ради "Українського форуму".
Академік НАН України В. Семиноженко переконаний: "Держава повинна запропонувати такий проект майбутнього, який був би привабливим і для Львова, і для Донецька, і для Сум, і для Ужгорода. Кожен регіон, кожне місто повинні бачити свою позитивну перспективу, свою місію в забезпеченні загального успіху і прагнути до нього".
Серед учасників виїзного відкритого засідання Ради "Українського форуму" Ужгородський міський голова С. Ратушняк, член ААН України, професор УжНУ М. Лендєл, доктор фізико-математичних наук, лауреат Державної премії України в галузі науки та техніки В. Химинець, академік НАН України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки О. Шпеник, віце-президент Всеукраїнської громадської організації "Українська асоціація фахівців інформаційних технологій" С. Бронін, декан економічного факультету УжНУ В. Мікловда, провідний науковець Інституту економіки та прогнозування НАН України С. Кірєєв, директор з розвитку Всеукраїнської громадської організації "Українська асоціація фахівців інформаційних технологій" І. Жарко та виконавчий секретар "Українського форуму" Г. Крючков.
Обговорення Національної стратегії розвитку України в регіонах розпочалося в січні нинішнього року в Києві. Виїзні засідання, присвячені Національній стратегії, "Український форум" має намір провести у всіх регіонах України.

 

Версія для друку