X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
17 с≥чн¤ 2021 5:16
19.12.2008

Національна стратегія розвитку «Україна - 2015» в Івано-Франківську

12 грудня на Івано-Франківщині пройшло 23-тє виїзне засідання "Українського форуму" за участі його голови В. Семиноженка. Основна його мета – обговорення Національної стратегії розвитку «Україна - 2015».

 

 

   Засідання розпочало свою роботу на базі Івано-Франківського ІФНТУНГу.
 Представники "Українського форуму" презентували Національну стратегію "Україна - 2015". Документ підготовлено за ініціативи Форуму провідними науковцями, політиками та експертами. Та робота із вдосконалення Стратегії триває. Зараз, відвідуючи регіони, уточнюються її напрямки та завдання, з врахуванням пропозицій регіонів. Такі дискусії "Український форум" вже проводив у цьому році в Києві, Харкові, Запоріжжі, Полтаві, Одесі та інших регіонах України.
Голова «Українського форуму» В.Семиноженко розповів, що національні стратегії розвитку є сьогодні пріоритетною і першочерговою справою для кожної держави. Такі стратегії вже затвердили і США, і Росія, і інші провідні країни. Про важливість формування національної стратегії для сучасного українського суспільства говорив у своєму вітальному слові і заступник голови облдержадміністрації В.Шкварилюк, зазначивши, що без неї рух в майбутнє відсутній.
 У своїх виступах присутні наголошували на необхідності популяризації Стратегії «Українського форуму» у всіх регіонах України, важливості залучення до «Українського форуму» нових членів з числа регіональних лідерів, а також на створенні бази підтримки Стратегії та «Українського форуму».
 
Версія для друку
Національна стратегія розвитку «Україна - 2015»  в Івано-Франківську Національна стратегія розвитку «Україна - 2015»  в Івано-Франківську Національна стратегія розвитку «Україна - 2015»  в Івано-Франківську Національна стратегія розвитку «Україна - 2015»  в Івано-Франківську