X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
19 вересн¤ 2020 15:02
22.12.2008

В.Семиноженко: Они за все ответят. Вопрос - когда?

"Стыдно за страну" - именно это отношение к происходящему, а не национальная идея объединяет сегодня Украину. То, что в украинской экономике не успел разрушить кризис, сейчас "дерибанят" политики и чиновники

Для народа это более чем очевидно. Поэтому спихнуть ответственность за экономику друг на друга, ни президенту, ни премьеру уже не удастся. Как говорил когда-то Цицерон, "важнейшее поощрение преступления - это безнаказанность". Рано или поздно отвечать перед людьми придется, - заявил глава "Украинского форума" Владимир Семиноженко.
Версія для друку