X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
24 вересн¤ 2020 5:43
22.12.2008

Владимир Семиноженко: Или на выборы, или в отставку - третьего не дано

Понятно, что когда Юлия Владимировна обещает Ющенко уйти в отставку, но "только после вас" - это игра на публику. Уровень "полемики" между премьером и президентом такой, что просто стыдно за страну. Ясно, что никто никуда не уйдет. Хотя это действительно был бы шанс для Украины, - считает глава "Украинского форума" Владимир Семиноженко.

Единственный выход сегодня - отказ действующего президента, премьер-министра, лидера оппозиции и главы Верховной Рады от участия в будущих президентских выборах. В противном случае все четверо должны немедленно сдать свои полномочия и уступить место другим. Только тогда в Украине наконец-то появится нормальная власть. Третьего попросту не дано: нужно либо заниматься выборами, либо управлять страной. "По совместительству" - не выходит.
Версія для друку