X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
18 вересн¤ 2020 16:48
22.12.2008

В.Семиноженко: Для людей, а не для банкиров

За спекуляции с валютой Виктор Пинзенык обещает лишить лицензии 20 банков. Не лишит. Подобные заявления - просто взятие на испуг, ведь эффективных правовых механизмов для этого нет. Избежать дефолта в украинской экономике можно только одним способом – убрать доллар из внутренних расчетов», - заявил в комментарии «Фразе» глава «Украинского форума» Владимир Семиноженко.

«Первое, что нужно сделать - это осуществить мощную интервенцию с целью максимального укрепления национальной валюты. А затем одномоментно перевести в гривну все кредиты и депозиты. Понятно, что это решение будет непопулярно среди наших политиков и банкиров, которые сейчас вовсю приумножают свои капиталы. Но других перспектив, чтобы люди, взявшие валютные кредиты, вышли из долларового рабства, не просматривается», - добавил он.
Версія для друку