X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
18 вересн¤ 2020 15:44
26.12.2008

Відбулося Відкрите засідання "Українського форуму" "Чи є в Україні антикризова політика?"

Участь в засіданні взяли М.Я. Азаров, В.П. Семиноженко, В.М. Пантелеєнко, В.К. Симоненко, В.А. Копилов, С.Р. Гриневецький та інші провідні експерти з фінансово-економічної політики.

Впродовж трьох місяців в Україні триває повномасштабна фінансово-економічна криза: фактично зупинені головні бюджетоутворюючі промислові підприємства, рекордними темпами дешевшає національна валюта, погіршується платіжний баланс, зростає безробіття.
Ще 17 жовтня за підсумками позачергового відкритого засідання «Українського форуму» «Світова фінансова криза і його наслідки для України» було ухвалено Українську антикризову декларацію. Вже тоді йшлося, що ситуація в Україні набуває катастрофічних рис, і щоб виправити її ми маємо лічені тижні, якщо не дні.
Мета засідання - відповісти на два ключових питання: Що було зроблено владою, аби мінімізувати негативні наслідки економічного спаду для кожного з українців? І що треба зробити в екстреному режимі, щоб уберегти національну економіку від остаточного розвалу?
Відповіді на ці питання – у розгорнутому суспільному Моніторингу боротьби з кризою у провідних країнах світу та в Україні. Як констатують учасники засідання, народ вже висловив свою оцінку антикризовій політиці українського уряду, парламенту та Нацбанку: «Не так страшна криза, як боротьба з нею».
Моніторинг підтверджує, що Українська антикризова декларація практично не виконана: усі заходи влади – від використання коштів Стабілізаційного фонду до стимулювання вітчизняного виробництва – носять несистемний, частковий характер, а прийняті закони є скоріше лобістськими, ніж антикризовими. Ці тенденції закріплені й у проекті державного бюджету на 2009 рік, який спрямований в першу чергу на «затикання дірок», що утворилися внаслідок неефективної соціальної, фінансової та промислової політики, а не на розвиток.
Напередодні 2009 року, в який Україна входить із 80-відсотковою ймовірністю дефолту та прогнозами щодо скорочення реального ВВП на 3,5%, «Український форум» ще раз наголошує: Українська антикризова декларація має бути покладена в основу вищих державних рішень.
«Президенту та прем’єру потрібно нарешті почати працювати, причому не на майбутні вибори, а на країну. Тоді в них не залишиться часу звинувачувати один одного».
Голова «Українського форуму» В.П. Семиноженко.
Учасники засідання підкреслюють, що сьогодні як ніколи потрібна узгодженість дій всіх гілок влади. На їхню думку, припинити перекладання політичними лідерами відповідальності один на одного можна у єдиний спосіб – створити Національну раду з антикризової політики на чолі з Президентом, а його заступниками зробити Прем’єр-міністра і Голову НБУ. На час кризи така Рада має стати єдиним центром прийняття рішень та політичної відповідальності за них.
Ця та інші пропозиції, сформульовані за підсумками відкритого засідання «Українського форуму», будуть надіслані до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Секретаріату Президента, РНБО та НБУ.

Стенограма Засідання

Висвітлення Засіданнія у ЗМІ:

"Регионалы" предлагают Тимошенко отозвать бюджет

Нами управляют дураки

Версія для друку