X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
24 вересн¤ 2020 3:34
09.01.2009

Семиноженко: Два способа решить проблему российского газа

На будущее в связи с газовой проблемой у Украины есть только два выхода, – заявил глава «Украинского форума», академик НАНУ Владимир Семиноженко.

Первый – вернуться к идее создания газового консорциума, но с участием России, ЕС и Украины. Второй – продать половину «газовой трубы» России в обмен на российские скважины. А вообще любое решение газового вопроса сдерживает только одно: бездарность руководства «Нефтегаза» и энергетического блока Кабмина и вся деятельность Президента В. Ющенко, направленная на разрыв и противостояние с Россией, – считает Семиноженко.
Версія для друку