X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
25 лютого 2021 10:29
13.01.2009

Заява "Українського форуму"

Громадсько-політичне об’єднання «Український форум» поділяє глибоке занепокоєння в нашому суспільстві з приводу небезпечного загострення газового конфлікту між Україною та Росією. «Газова війна» вже завдала непоправних збитків іміджу нашої країни як надійного транзитера енергоресурсів та європейського партнера.

 Зрозумілі, взаємовигідні, прагматичні домовленості з Росією фактично замінені корупційними, часом просто кримінальними схемами. Зрештою під питання поставлені не тільки євроінтеграційні амбіції України, але й її перспективи відбутися як економічно розвинута держава.
Чи переживе газовий колапс вітчизняна промисловість, яка внаслідок світової економічної кризи й без того перебуває у вкрай критичному стані? Наскільки підвищаться комунальні тарифи й ціни загалом? Зрештою – чи буде тепло в оселях? Ані Президент, ані Кабінет Міністрів, ані Верховна Рада так і не дали людям чіткої, а головне чесної відповіді на ці питання. Тривала мовчанка найвищих посадовців, так само як і лідерів опозиції у ситуації, що склалася, викликає подив і не може розцінюватися інакше, як зневажання власного народу, байдуже ставлення до людей. Мусимо констатувати: незалежно від подальшого розвитку подій, українське суспільство вже стало заручником «газових війн». Час покінчити з практикою безвідповідальності та безкарності вищих посадових осіб.
На жаль, перспективи подолання сьогоднішнього конфлікту дипломатичними засобами не є оптимістичними. Хід подій свідчить, що перемовини між двома державами фактично зайшли в глухий кут. Риторика, яка використовується сторонами, не є ні конструктивною, ні просто прийнятною для держав-партнерів. Між тим, без готовності лідерів України та Росії до компромісу, до знаходження взаємоприйнятних рішень розв’язати ситуацію, що склалася, неспроможний жодний посередник або спостерігач.
Виражаючи тривогу щодо критичного зростання напруги у відносинах між Україною та Росією й вбачаючи її причину насамперед у відході від засад Великого договору, розриві домовленостей, які діяли до 2005 року, непрозорості державних рішень у сфері енергетичного співробітництва, що приймаються сторонами, «Український форум» вважає за необхідне:

  •  Негайно припинити політичні спекуляції навколо «газового питання», від ескалації взаємних політичних звинувачень перейти до конструктивного діалогу;
  •  Оприлюднити всі двосторонні документи, які мають безпосереднє відношення до нинішніх перемовин;
  •  Узгодити на рівні всіх гілок влади та сформулювати чітку позицію нашої держави щодо вирішення українсько-російського газового конфлікту;
  •  Провести повний моніторинг схем ціноутворення та газопостачання за участю не тільки експертів ЄС, України та Росії, а й представників громадськості;
  •  За підсумками моніторингу підготувати проект базового договору щодо довгострокового енергетичного співробітництва між РФ, Україною та європейськими країнами-імпортерами, який відповідав би духу і букві Європейської енергетичної хартії;
  •  Повернутися до питання щодо реалізації проекту газотранспортного консорціуму за участю України, Росії і країн Європейського Союзу.

Рада «Українського форуму» ініціює проведення 23 січня 2009 року Позачергового засідання Українсько-Російського Форуму з порядком денним «Перспективи вдосконалення енергетичної співпраці та економічного співробітництва між Україною і Росією» із запрошенням провідних експертів України, Росії та країн-членів ЄС.

12 січня 2009 року

Версія для друку