X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
19 вересн¤ 2020 16:14
20.01.2009

Анонс. Позачерговое Засідання Українсько-Російського форуму

23 січня у м. Києві під співголовуванням академіка РАН С.Ю. Глазьєва і академіка НАНУ В.П. Семиноженка відбудеться позачергове засідання Українсько-Російського форуму «Криза в українсько-російських торгово-економічних відносинах: шляхи подолання».

 Серед учасників засідання – представники керівництва правління ВАТ «Газпром» і НАК «Нафтогаз України»: заступник голови правління ВАТ «Газпром» В.О. Голубєв та ін., представники Урядів обох країн, голови Рахункових палат РФ і України С.В. Степашин і В.К. Симоненко, Президент України (1994-2005) Л.Д. Кучма, керівники деяких регіонів України і Росії, народні депутати України М.Я. Азаров, Ю.О. Бойко, А.К. Кінах, М.В. Мартиненко, депутати Держдуми РФ.
Основні цілі засідання – дати оцінку подіям, що за останній час відбулися в сфері російсько-українських торгівельно-економічних відносин і, передусім, енергетичному співробітництві, обговорити можливі наслідки «газової війни» для політичних та економічних перспектив двох країн, а також віднайти шляхи оздоровлення двостороннього діалогу і попередження ескалації конфліктів у майбутньому.
Засідання Українсько-Російського Форуму відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Липська 5, готель «Національний», Початок о 12.00.
Акредитація за тел.: 8(050)335-90-89
Версія для друку