X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
25 лютого 2021 9:44
23.01.2009

Позачергове засідання Українсько-Російського форуму «Криза в українсько-російських торгово-економічних відносинах: шляхи подолання».

23 січня під співголовуванням академіка НАНУ В.П. Семиноженка і академіка РАН С.Ю. Глазьєва відбулося позачергове засідання Українсько-Російського форуму «Криза в українсько-російських торгово-економічних відносинах: шляхи подолання». Серед учасників засідання – представники керівництва правління ВАТ «Газпром» і НАК «Нафтогаз України»: заступник голови правління ВАТ «Газпром» В.О. Голубєв та ін., представники Урядів, Рахункових палат РФ і України, народні депутати України М. Азаров, Ю. Бойко, А. Кінах, депутати Держдуми РФ В. Зубов, С. Гаврилов, В. Юрчик.

Дати оцінку подіям, що за останній час відбулися в сфері російсько-українських торгівельно-економічних відносин і, передусім, газовому співробітництві, обговорити можливі наслідки «газової війни» для політичних та економічних перспектив двох країн, а також віднайти шляхи оздоровлення двостороннього діалогу і попередження ескалації газових та інших конфліктів у майбутньому – такими були основні цілі засідання. 
Засідання мало на меті правдиве інформування громадськості України, Росії та Європейських країн щодо перебігу нинішніх переговорів про поставки російського газу на і через територію України, формулювання чіткої громадської позиції стосовно наслідків та подальших перспектив співробітництва України і Росії з широкого спектру напрямів.
Учасники засідання розділяють тривогу з приводу того, що протистояння в газовій сфері може призвести до остаточного згортання інтеграційних процесів між Україною та Росією. Серйозної шкоди завдано міжнародній репутації України та Росії, під сумнів поставлена їхня надійність як партнерів з економічного та енергетичного співробітництва. В умовах світової кризи це може загрожувати нашим державам економічним колапсом, втратою перспектив зайняти достойні позиції в сучасній системі міжнародних відносин.
В ході Засідання було прийнято Підсумковий документ, в якому визначаються першочергові заходи з подальшого розвитку українсько-російських економічних та гуманітарних відносин.
Серед пріоритетів – узгодження економічних стратегій наших країн, формування інтеграційних структур у провідних галузях економіки, усунення торгівельних та транспортних бар’єрів, створення спільного продовольчого ринку, інтенсифікація науково-технічного співробітництва та ін.

Стенограма Засідання.

Висвітлення в ЗМІ:

Россиян просят не путать украинский народ с украинскими политиками

В Газпроме прокомментировали заявления о разрыве газовых отношений

Николай Азаров: Украина и Россия крайне нуждаются в нормальном взаимодействии друг  с другом

Россия заплатит Украине за транзит газа $2,3 миллиарда

Заседание Украино-Российского форума в Киеве

«Газпром» надеется в 2009-м продать Украине газа на $9,5 млрд

Контрактами не вполне довольна ни Украина, ни РФ – «Нафтогаз»

В Киеве состоялось внеочередное заседание Украино-Российского форума

Навеки вместе?

У газових угодах закладені передумови для покращення умов формування ціни на газ і транзит - "Нафтогаз"

На Украине продолжается полемика вокруг заключeнных с Россией газовых соглашений

 

  

 

Версія для друку
Позачергове засідання Українсько-Російського форуму «Криза в українсько-російських торгово-економічних відносинах: шляхи подолання». Позачергове засідання Українсько-Російського форуму «Криза в українсько-російських торгово-економічних відносинах: шляхи подолання». Позачергове засідання Українсько-Російського форуму «Криза в українсько-російських торгово-економічних відносинах: шляхи подолання». Позачергове засідання Українсько-Російського форуму «Криза в українсько-російських торгово-економічних відносинах: шляхи подолання». Позачергове засідання Українсько-Російського форуму «Криза в українсько-російських торгово-економічних відносинах: шляхи подолання». Позачергове засідання Українсько-Російського форуму «Криза в українсько-російських торгово-економічних відносинах: шляхи подолання». Позачергове засідання Українсько-Російського форуму «Криза в українсько-російських торгово-економічних відносинах: шляхи подолання».