X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
15 кв≥тн¤ 2021 7:14
27.01.2009

Семиноженко: В чьих руках Дубина?

Подписанный Газпромом и Нафтогазом контракт на поставку российского газа – скорее не точка в конфликте между Россией и Украиной, а жирный знак вопроса, – считает глава «Украинского форума» академик НАНУ Владимир Семиноженко.

До сих пор не ясны ни истинные причины конфликта, ни мотивы подписания контракта на известных условиях, ни даже окончательная цена газа для Украины. Единственное, что не вызывает сомнений – факт политического давления на украинских переговорщиков. Резкое ухудшение состояния здоровья главы НАК «Нафтогаз» О. Дубины свидетельствует об этом. Кто вынуждал его действовать тем, а не иным образом, и в чьих интересах – возможно, мы узнаем только после того, как он выйдет из больницы – из публичных высказываний, поступков, заявлений, - считает Семиноженко.

 

Версія для друку