X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
16 кв≥тн¤ 2021 10:51
02.02.2009

Припинити протистояння у політичних верхах.

Заява "Українського форуму". Ситуація, що склалася в Україні на фоні рецесії світового масштабу, загострення макроекономічних, кредитних, фондових ризиків, викликає глибоке занепокоєння в суспільстві. В умовах, коли подолання наслідків безпрецедентної фінансової кризи потребує консолідованих зусиль і узгоджених дій усіх владних інституцій, систему влади та систему управління економікою фактично розвалено, а керованість державою втрачено.

Неузгодженість дій влади та непослідовність макроекономічної політики, чвари між найвищими посадовими особами, взаємні звинувачення в незаконних діях, у тому числі у тяжких злочинах, суб’єктивістські, продиктовані особистими інтересами і цілями оцінки стану справ, нагнітання пристрастей паралізують діяльність усіх ланок державного механізму, вкрай негативно позначаються на економіці, соціальні сфері, на вирішенні нагальних питань, що хвилюють людей.
Суспільство стурбоване різким скороченням обсягів промислового виробництва, зростанням безробіття, фактичною руйнацією банківської системи, механізму кредитування, безпрецедентно високими темпами інфляції, непередбачуваністю коливань курсу національної валюти, тенденцією д її девальвації, зростанням дефіциту поточного рахунку платіжного балансу і загрозою посилення валютної кризи, підвищенням цін на ліки і медикаменти, продукти харчування і предмети першої необхідності, тарифів на житлово-комунальні, транспортні та інші послуги, появою тенденції до скорочення реальних доходів населення, відсутністю відчутних зрушень у боротьбі з корупцією, зростанням злочинності, що робить нестерпним життя мільйонів громадян і загрожує соціальним вибухом.
Величезної шкоди завдано авторитету України на міжнародній арені. В державу, де відсутня функціональна єдність органів влади, триває перманентна політична нестабільність, неефективною є судова система, навряд чи підуть масштабні інвестиції.
Поділяючи стурбованість співвітчизників таким становищем, Рада «Українського форуму» звертається до Президента України, керівництва і членів Уряду, народних депутатів України з настійною вимогою негайно припинити протистояння, покінчити з надмірною політизацією діяльності державних органів управління, відновити тісну співпрацю, узгоджено і оперативно вирішувати невідкладні питання життя держави і суспільства.
На вас лежить величезна відповідальність за долю країни і нашого народу. Історія не простить державним діячам сьогодення, якщо вони своїми діями зруйнують основу, на якій тримається Українська держава.


Рада «Українського форуму»
2 лютого 2009 року

 

 

Версія для друку