X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
19 вересн¤ 2020 15:07
05.02.2009

Відбулася зустріч членів "Українського форуму" з Послом Республіки Корея в Україні

В гостях у «Українського форуму» побував Посол Республіки Корея в Україні пан Пак Ро-Бьок. Корейський дипломат ознайомився з діяльністю Українського Форуму, конкретними проектами, реалізованими впродовж останнього часу, зокрема „Національна стратегія розвитку. Україна – 2015”, „Українсько-Російський Форум ”, „Безпека України – 2010” та ін.

В ході зустрічі досягнуто домовленостей щодо розвитку двосторонніх контактів «Українського Форуму» з громадськими організаціями Республіки Корея.
У зустрічі з українського боку взяли участь Голова «Українського Форуму», академік Національної академії наук України Володимир Семиноженко та виконавчий секретар об’єднання Георгій Крючков.
Версія для друку