X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
16 кв≥тн¤ 2021 11:03
17.02.2009

Відкритий лист Президенту України

17 лютого 2009 року «Український форум» звернувся до Президента України з відкритим листом, де закликав голову держави скасувати рішення Кабінету міністрів України щодо звільнення з посади генерального директора Національної космічної агенції України Юрія Алексєєва та призначення на цю посаду Олександра Зінченко. Відкритий лист отримав широкий громадський резонанс й був передрукований низкою всеукраїнських та регіональних ЗМІ. Це свідчить: суспільство також обурено кадровими перестановками, що виходять за межі здорового глузду. Сфера національної безпеки – не місце для політичних експериментів, тим більше сьогодні, коли Україні вкрай необхідно концентрувати власні сили та ресурси перед обличчям кризи. «Український форум» ще раз звертається до Президента України з вимогою використати свої конституційні повноваження та скасувати відверто абсурдне рішення Уряду. Суспільство тримає цю справу від своїм контролем й чекає на результат, який відповідав би національним інтересам української держави.

Президенту України
В.А. Ющенку


Високошановний пане Президенте!


Як і мільйони наших співвітчизників, ми щиро прагнемо пишатися нашою Батьківщиною, хоча останнім часом приводів для громадянської гордості з’являється небагато. Але той факт, що Україна належить до елітарного клубу космічних держав світу, є безперечним доказом величі нашої країни, її права посідати гідне місце серед інших членів світової спільноти. Мати змогу вести космічні дослідження, підкорювати космос – це висока мета, якою прагнуть досягти чимало країн світу. Вже зовсім скоро коло космічних держав має поповнитися новими амбітними учасниками. Водночас воно може також скоротитися – на  Україну.
«Український форум» висловлює солідарність з українським суспільством, передусім його науковим авангардом, в обуренні рішенням Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2009 року щодо звільнення Алексєєва Ю.С. з посади Генерального директора Національного космічного агентства України і призначення на цю посаду Зінченка О.О.
Практика «зачищати» кадрове поле влади від професіоналів, вивільняючи посади для своїх, на жаль, є дуже характерною рисою нинішньої урядової стилістики. Не для кого не є секретом, що добра половина чинного складу Кабінету Міністрів сформована політиками, котрі жодного відношення до сфери своєї нинішньої компетенції ніколи не мали.
Введення не фахової людини в керівництво такою чутливою до рівня освіченості і професіоналізму сферу, як космічні дослідження, є прямою образою не тільки для вітчизняної, а й для світової професійної спільноти. Репутації України, спаплюженої чередою різноманітних скандалів, завдано ще одного удару, наслідки якого можуть виявитися непоправними. Через непрофесійне, політично заангажоване управління Національним космічним агентством Україна ризикує втратити свій статус космічної держави. До того ж, космічні дослідження в усьому світі розглядаються як основний мультиплікатор розвитку високих технологій в цілому. Надії на розв’язання нинішньої глобальної економічної кризи пов’язуються лише з новою технологічною хвилею.
Враховуючи критичну важливість збереження вітчизняних космічних досліджень, програм і виробництв на високому світовому рівні для забезпечення національної безпеки України, зміцнення її міжнародного авторитету, українське суспільство має всі підстави вважати, що вищезгаданим рішенням Уряд перейшов припустиму межу.
Звертаємось до Вас, високошановний пане Президенте, з проханням втрутитися у ситуацію, що склалася навколо Національного космічного агентства України, скасувавши відповідні кадрові рішення Кабінету Міністрів.


З повагою,
від імені Ради «Українського форуму»
голова «Українського форуму»
академік НАНУ       В.П. Семиноженко

Версія для друку