X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
25 лютого 2021 10:26
04.03.2009

ЗА СТАБІЛЬНІСТЬ І ПОРЯДОК, ЗА ПРОЦВІТАЮЧУ СОБОРНУ УКРАЇНУ!

Звернення учасників Відкритого засідання «Українського форуму»

 

Шановні співвітчизники!


Україна перебуває чи не найтяжчі часи. Події розвиваються за найгіршим сценарієм. Влада виявилася неспроможною забезпечити нормальний розвиток економіки і порядок у державі. Країна опинилася перед загрозою втрати свого суверенітету. А тривала жорстока боротьба за владу завдає нищівного удару по її міжнародному іміджу.
Прагнучи відвернути національну катастрофу, представники ряду громадських організацій, партій, наукових і ділових кіл ініціюють розгортання масового громадського руху за врятування Вітчизни, за радикальне оновлення влади, якій довірятиме народ.
Учасники Відкритого засідання «Українського форуму», підтримуючи цю ініціативу, звертаються до широкої громадськості із закликом активно включитись у Громадянський рух «Нова Україна».
Наша Вітчизна має всі передумови і гідна того, щоб стати передовою державою Європи, авторитетним членом світової спільноти, забезпечити добробут і пристойний рівень життя усім своїм громадянам.
Спільними зусиллями ми досягнемо цієї мети, побудуємо Україну, якою будемо пишатися!

Прийнято 5 березня 2009 року

Версія для друку