X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
16 кв≥тн¤ 2021 10:53
04.03.2009

Створено громадянський рух "Нова Україна"

Сьогодні відбулося засідання Ради «Українського форуму», на якому було обговорено сьогоднішню ситуацію в країні й розглянуто численні звернення громадян щодо подальшої діяльності «Українського форуму» в критичних умовах, що склалися.

Як наголосили учасники засідання, про системні перетворення в нашій країні сьогодні навіть не йдеться. Ані найбільше серед країн СНД падіння промислового виробництва, ані рекордні темпи інфляції не здатні відволікти українських політиків від майбутніх виборів та змусити їх подумати про майбутнє України.
Виходячи із того, що чинна влада скоріше втратить країну, ніж свої крісла, члени Ради «Український форум» за широкої підтримки громадськості прийняли рішення створити Громадянський рух «Нова Україна», який виступатиме за порядок, стабільність та відновлення України.
Серед ініціаторів - М. Азаров, В. Семиноженко, С. Гриневецький, І. Смєшко, В. Симоненко,  П. Толочко, Ю. Алексєєв, регіональні активісти, керівники промислових підприємств та вищих навчальних заходів.  «Завдання, які сьогодні стоять перед країною, виходять далеко за межі партій. Потрібне всенародне об’єднання Три роки поспіль «Український форум» займався розбудовою громадянського суспільства в Україні. Ми розробили не тільки Національну стратегію розвитку «Україна-2015», але й проект Конституції та зовнішньополітичну доктрину. У травні 2007 року організували зустріч влади та опозиції, де було прийняте рішення про неприпустимість відкритого протистояння й проведення дострокових парламентських виборів. Ще 27 жовтня минулого року громадськість запропонувала владі Антикризову програму. Але, виявилося, все те ні до чого. Єдине, що потрібне нашім політикам – переділити країну між 4-5 фінансово-промисловими угрупуваннями. Суспільство тут зайве. Так, може настав час сказати, хто дійсно зайвий?» - заявив В.П. Семиноженко, голова «Українського форуму», член ініціативної групи зі створення Громадського руху «Нова Україна».
На відкритому засіданні буде прийнято Звернення до громадян України та створений Організаційний комітет Громадянського руху «Нова Україна».
Рух відкритий для всіх – громадських організацій, партій, професійних об’єднань та просто небайдужих до долі України громадян. Версія для друку
Створено громадянський рух "Нова Україна"Створено громадянський рух "Нова Україна"Створено громадянський рух "Нова Україна"Створено громадянський рух "Нова Україна"Створено громадянський рух "Нова Україна"Створено громадянський рух "Нова Україна"