X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
16 кв≥тн¤ 2021 10:49
24.04.2009

Відкритий лист Президенту України


Високошановний пане Президенте!


Глибоко стурбовані політикою, що проводиться Урядом в сфері антикризового регулювання і економічного розвитку.
Розпорядження Кабінету Міністрі України від 14 квітня 2009 р. № 416-р «Про особливості формування державного замовлення на підготовку фахівців та науково-педагогічних кадрів у 2009 році» в умовах системної кризи може стати фатальним для національної економіки і суспільної безпеки.
Скорочуючи державне замовлення на підготовку не лише за такими «надлишковими» сьогодні спеціальностями, як економіка підприємства, фінанси і кредит, бухгалтерський облік, правознавство у непрофільних вузах, а й за іншими (не уточнюючи, якими саме) спеціальностями мінімум на 10-50%, Уряд досягне економії бюджетних коштів максимум у розміри 500-700 млн. грн. у межах одного року. Але через таку економію держава втратить ціле покоління фахівців – назавжди.
Обмежувати прийом студентів на бюджетне навчання за інженерними, математичними, технічними, природничими спеціальностями – значить позбавляти національну економіку кадрів, які забезпечуватимуть її високу конкурентоспроможність у посткризовий період. Невипадково не менше половини антикризових бюджетів провідних країн світу сьогодні складають саме видатки розвитку – тобто інвестиції в нові сфери знань і підготовку фахівців для роботи в умовах економіки, заснованої на технологіях шостого укладу. У той час, як Уряди інших держав ведуть свої нації до успіху, Уряд України штовхає нашу державу в нікуди.
У зв’язку з цим просимо Вас, високошановний пане Президенте, призупинити дію згаданого Розпорядження Кабінету Міністрів України і звернутись до Конституційного суду України з приводу оцінки його відповідності положенням Конституції України.

З повагою,
від імені "Українського форуму" та Громадянського руху «Нова Україна»

академік НАНУ Володимир Семиноженко

Версія для друку