RSS - що це?
RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.
Чи є на сайті RSS?
Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.
RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.
Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).
Мир на сході України настане завдяки:
Мінським домовленностям
Повній перемозі України в АТО
Домовленностями між Президентами України і Росії
Затягнеться довгострокова війна
Інша думка
До складу української делегації ввійшли учасники громадянського руху «Нова Україна» та члени громадсько-політичного об’єднання «Український форум» - Володимир Семиноженко (лідер «Нової України»), Петро Толочко (директор Інституту археології НАН України), Георгій Крючков (виконавчий секретар «Українського форуму»), Лев Гнатенко (генерал-лейтенант, екс-заступник Міністра оборони України.
Учасники зібрання відзначили, що ювілей перемоги у Полтавській битві є визначальною подією в історії трьох братніх народів. Гордість за наших славних предків, які 300 років тому зупинили агресора, має об’єднувати суспільство, тому будь-які політичні спекуляції щодо підсумків Полтавської битви є неприпустимими. Спірні сторінки історії мають вивчатися науковцями, використовувати їх задля мобілізації «свого» електорату на чергових виборах - верх цинізму. «Замість того, щоб впевнено дивитися у майбутнє, ми вишукуємо у минулому штучні приводи для національних образ. Ділити перемогу в Полтавській битві з росіянами так само абсурдно, як і нав’язувати українському народові роль жертви в тій війні. На комплексі меншовартості неможливо побудувати сильну, успішну державу. 300-річчя Полтавської битви – це потужний гуманітарний ресурс і для Росії, і для України, і для Білорусі. Треба пишатися тим, що в нас така спільна історія, а не воювати один з одним за право остаточної інтерпретації», - заявив у своєму виступі лідер громадянського руху «Нова Україна» Володимир Семинженко. На зібранні було прийнято Полтавську декларацію, де висловлюється спільна для української, російської та білоруської делегацій позиція з приводу Полтавської битви. Декларація містить звернення до голів держав, урядів та парламентів трьох країн з вимогою «деполітизації» ювілею Полтавської битви, налагодження культурних обмінів між громадянами України, Росії та Білорусі у ці святкові дні, а також реалізації спільної програми з реставрації та розвитку меморіального комплексу «Поле Полтавської битви».
Версія для друку