X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
18 серпн¤ 2019 23:21
26.08.2009

«В Україні влада під час кризи заощаджує на своєму народі, але не на собі», - Володимир Семиноженко

«Якщо уряд, президент, спікер парламенту і народні депутати дійсно печуться про українців, як вони наввипередки розповідають, хай відмовляться від своїх зарплат або хоча б скоротять їх як мінімум удвічі», - заявив лідер «Громадянського руху «Нова Україна», голова партії «Нова політика» Володимир Семиноженко.

«У Латвії і Литві президенти майже вдвічі скоротили собі зарплату, а в Естонії, де зарплата перших осіб держави згідно із законом залежить від динаміки середньої зарплати населення, парламентарі зробили те ж саме. В Чехії населення вимагає від сенаторів відмовитися від зарплат і обмежити фінансування партій з державної казни. Польща різко скорочує кількість чиновників». «В кризу уряди всіх країн намагаються підтримати населення, а у нас навпаки – податковий тиск збільшується, зростають споживчі ціни і комунальні тарифи. Загалом, влада економить на народі, але не на собі», - говорить Семиноженко. «Зараз, коли стартує передвиборна кампанія, виборці повинні вимагати, щоб держслужбовці вищого рангу і народні депутати якщо не відмовилися зовсім, то хоча б різко скоротили свої зарплати. "Це було б кращою передвиборною агітацією", - вважає лідер "Нової України". Версія для друку