X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
18 серпн¤ 2019 23:24
09.11.2009

Українські партії зіпсували демократію

Не лише вітчизняні, а й зарубіжні соціологічні дослідження фіксують в Україні безпрецедентне падіння рівня суспільної довіри до політичних партій. Нещодавно оприлюднені результати соціологічного дослідження американської компанії Pew Research Center показують, що багатопартійну демократію підтримують менше третини українських виборців.

  Таким чином національні особливості функціонування демократичних інститутів, зокрема, партій, дедалі глибше дискредитують демократію як таку. За даними згаданого опитування, Україна – єдина європейська держава з колишнього соцтабору, переважна більшість населення якої зажадало повернення до планової економіки і керованої політики.
   «Всі демократичні процедури в Україні змодельовані за логікою, що повністю суперечить нормам демократії. 70% населення не вірять в партії, а виборче законодавство не залишає людям іншого вибору – або обирай у владу тих, хто в партійному списку, або відійди з дороги. Вже до найближчих парламентських виборів виборчу систему необхідно змінити – цього вимагає переважна більшість українських громадян. Україна має повернутися до основ демократичного суспільства, де силу мають не партійні бонзи та представники крупного капіталу, а громадські об’єднанні, громадянські інтереси. Саме з цією метою «Нова Україна» виступила з ініціативою створення Громадянського блоку для участі у виборах усіх рівнів», - заявив лідер Громадянського руху «Нова Україна» Володимир Семиноженко.
Версія для друку