X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
18 вересн¤ 2020 16:37
08.11.2009

Анатолій Зленко: «Звужувати весь об’єм зовнішньополітичних пріоритетів до європейської інтеграції – значить, ігнорувати все, що відбувається в решті світу»

Виступаючи у прямому ефірі програми «Тема» на Громадському незалежному телебаченні в Одесі, екс-міністр закордонних справ, член ради «Українського форуму» Анатолій Зленко підкреслив, що сьогоднішній світ стає багатополярним, й отже Україна має обов’язково враховувати цей факт, визначаючи основні напрями зовнішньої політики.

    «На міжнародну арену виходять нові впливові гравці, в світі з’являються нові центри сили – окрім США, ЕС та Японії, сьогодні це країни БРІК (Бразилія, Росія, Індія, Китай). На цій новій шахівниці Україна також повинна знайти своє місце. Ми знаємо, де розташовані географічно, але де ми в геополітиці – поки ще не відомо», - підкреслив Зленко. Він вважає, що навіть якщо сьогодні Україна не має достатньої ваги, щоб впливати на глобальні процеси, вона має принаймні стати їх активним учасником.
    Екс-міністр впевнений, що реаліям сучасного багатополярного світу найбільшою мірою відповідає багатовекторна зовнішня політика. Зокрема, він зауважив: «Наш зовнішньополітичний курс офіційно визначений - він орієнований на європейську інтеграцію, й ніхто не може цього заперечити. Але так звужувати весь об’єм зовнішньополітичних пріоритетів – значить, ігнорувати все, що відбувається в решті світу. Україна має активно будувати відносини з Китаєм, з Латинською Америкою, й не бути «зашореною». Тоді наша зовнішня політика в повній мірі відповідатиме національним інтересам. Зациклюючись на якомусь одному напрямі, ти ризикуєш втратити все навкруги. А потім виходиш назовні й бачиш, що в тебе більше немає ані партнерів, ані друзів. Треба так будувати відносини, щоб нашу державу поважали і на Сході, і на Заході».
Версія для друку