X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
28 лютого 2021 5:33
11.04.2008

Визначили стратегію розвитку Полтавщини на 2015 рік

Сьогодні на базі Полтавського техуніверситету відбулося відкрите засідання Громадсько-політичного об’єднання «Українського форуму» «Україна-2015: Національна стратегія розвитку».

Обговорити плани на майбутнє приїхав на Полтавщину голова „Українського форуму” академік НАН України Володимир Семиноженко. Зокрема, він зазначив, що очолювана ним організація існує вже більше року. "Країна не може рухатися вперед без власної стратегії, яка б згрупувала людей, а не популяризувала певну політичну програму", - наголосив Володимир Семиноженко. На переконання членів громадсько-політичного об’єднання, урядові програми не повинні бути суто партійними документами на кшталт передвиборчих.

Вони мають базуватися на загальнонаціональній стратегії, що дозволить проводити послідовні реформи за будь-якої влади. Тож сьогодні зустріч і була присвячена тому, щоб обмінятися думками з цього приводу. Участь у обговоренні взяв і голова ОДА Валерій Асадчев, який зазначив: "Ми відгукнулися на цю пропозицію не тому, щоб зробити реверанс у сторону "Українського форуму”, а тому, що підняті проблеми справді важливі". Засідання продовжило традицію «Українського форуму» щодо обговорення стратегічних орієнтирів української держави в сфері економіки, соціально-гуманітарного розвитку, зовнішньої та внутрішньої політики. «Україна-2015» має амбітну мету – за мінімум часу вийти на рівень розвитку передових країн світу. Головним інструментом досягнення цієї мети, на думку учасників форуму, має стати модернізація в усіх сферах суспільного життя, а умовою її успіху – об’єднання реформаторських зусиль громадянського суспільства, влади та бізнесу.
До речі, обговорення Національної стратегії розвитку України в регіонах  розпочали в січні поточного року. Відповідні заходи вже відбулися у  Києві, Харкові, Запоріжжі, а сьогодні - й у Полтаві.

Версія для друку