X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
1 жовтн¤ 2020 8:28
06.11.2009

Анатолий Зленко: 'Черноморский регион является главным транзитным узлом в поставке углеводородов в Европу'

Такое мнение экс-министр иностранных дел Украины, глава украинского Фонда поддержки международного сотрудничества Анатолий Зленко озвучил в ходе общения с журналистами.

    По его словам, в связи с этим в настоящее время в Черноморском бассейне присутствуют интересы всех ведущих игроков международной арены, включая Евросоюз и НАТО. При этом роль последней структуры усилилась после вступления в Альянс Румынии и Болгарии. Поэтому, по мнению эксперта, вопросы безопасности и регионального сотрудничества в Черноморском бассейне 'выходят на первый план' и они будут обсуждаться сегодня на профильной конференции в Одессе, куда прибыли представители всех причерноморских стран.

Версія для друку

Джерело: eho-ua.com