X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
15 кв≥тн¤ 2021 8:43
11.11.2009

Міністерство охорони здоров’я купує несертифіковані набори для діагностики грипу. З них лише 13 здатні визначити вірус.

Мінохорони здоров’я і ті, хто за ним стоять, дуже непогано заробляють на грипі. Ще влітку МОЗ України виділив 50 млн. гривень з Держрезерву на закупівлю тест-систем для діагностики різних штамів вірусу грипу. При тому, що на сьогоднішній день в Україні кількість підтверджених смертей від грипу і ОРВ вже дорівнює 174, МОЗ куплено лише 83 діагностичних набора. І лише в 13 з них є всі реактиви, необхідні для визначення типу вірусу.

    До того ж ці «набори» не зареєстровані в Україні і куплені без проведення тендеру. Відповідальний за ухвалення цього рішення – головний санітарний лікар України Олександр Бєловол. Контракт на суму близько 1,9 млн. підписаний з компанією МБК, яка у свою чергу купує тест-системи в американської фірми «БіоРад». Офіційної інформації про те, що «БіоРад» випускає тест-системи для діагностики «пташиного», «свинячого» або інших різновидів грипу немає. Не дивлячись на це, МОЗ  в перспективі планує купити несертифікованої продукції ще на 20 млн. грн.
   «Якщо Мінохорони здоров’я здійснює такі махінації, то про що взагалі можна говорити? Виходить, що здоров'я і безпека людей не значать для цієї влади нічого. І це при тому, що ще з квітня цього року українська компанія «Діапроф-Мед» спільно з Науково-технічним центром імунобіотехнологій НТК «Інститут монокристалів» НАН України, виробляє власні тест-системи, які набагато дешевше, ніж їх «сумнівні» зарубіжні аналоги», - так ситуацію із закупівлею тест-систем прокоментував лідер Громадянського руху «Нова Україна», академік НАН України Володимир Семиноженко.

Версія для друку