X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
15 кв≥тн¤ 2021 7:49
20.11.2009

Через два роки – дострокові президентські вибори

Президентські вибори будуть виборами без вибору. Вже сьогодні ясно, що президентом стане або Янукович, або, що менш ймовірно, Тимошенко. Тому в них взагалі немає сенсу брати участь», - так лідер Громадянського руху «Нова Україна» Володимир Семиноженко відповів на питання журналіста черкаської ОДТРК «Рось» щодо того, чого він не висунув власну кандидатуру на президентських виборах.

    Семиноженко додав: «Але хто б не переміг, жодний президент не затримається надовго, бо ніхто не витримає той комплекс проблем в державі, який надалі тільки зростатиме. Не пізніше ніж за два роки будуть дострокові президентські вибори. І в них учасники Громадянського руху вже точно візьмуть участь».

Версія для друку